معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در جلسه شورای اداری شهرستان آران و بیدگل گفت: اگر همه مسئولان وظیفه های خود را به ویژه در شهرستان ها کامل انجام دهند ، سطح رضایت مندی مردم نسبت به دستگاه ها به شدت بالا می رود.


به گزارش آران و بیدگل نیوز و به نقل از ای بی نیوز سید حمیدرضا طباطبایی با اشاره به شرایط اقتصادی کنونی بیان کرد: ایران دارای مردمی خوب ، فهیم و با بصیرت است که امروز باید در زمینه های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی به کمک آنها شتافت.


وی افزود: مسئولان و مدیران در شهرستان ها باید با درک بهتری از شرایط کنونی اقدام و دستگاه هایی مانند آب ، برق و گاز در کنار ارائه خدمات پیشین ، تلاش مضاعفی داشته باشند.


معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان اضافه کرد: بر اساس آمارهای موجود در زمینه رضایت مندی مردم از دستگاه های اجرایی ، باید در مسیر ارتقای آن گام برداشته شود. 


وی به دشواری های اقدام های غیر متعارف و غیر قانونی دونالد ترامپ علیه ایران نیز اشاره کرد و گفت: هم اکنون کشورهای گوناگون در جهان حتی هم پیمانان اروپایی مانند انگلستان و آلمان نیز در این زمینه به رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا انتقاد می کنند.


طباطبایی نائینی عنوان کرد: دولت با همراهی و پشتوانه ملت شریف و همیشه در صحنه ایران نیز برابر این اقدام ها ایستادگی خواهد کرد و همچون گذشته آمریکا هم در برابر این مقاومت سیاه روی خواهد شد.


او در ادامه نیز از فعالیت های مسئولان آران و بیدگل به دلیل برخورداری از پائین ترین نرخ بیکاری در بین شهرستان های استان اصفهان قدردانی کرد.


نرخ بیکاری در شهرستان آران و بیدگل بر اساس آخرین آمارها ۵.۹ درصد اعلام شده است.